Послуги інтернет-маркетингу

Запускаємо генератор продажів для вашого бізнесу

Просування в соціальних мережах

Контекстна та медійна реклама

-оптимізація

Збільшимо продажі
з сайту

Ми гарантуємо
збільшення кількості
продажів з Вашого сайту
у 2-3 рази

Індивідуальна
стратегія

Для просування вашої
компанії ми визначаємо
цілі та формуємо
індивідуальну
стратегію просування

Економимо ваш
бюджет

Ефективне рішення
Вашої
маркетингового завдання

Права рука

Знаємо всі тонкощі просування
Вашого бізнесу в інтернеті

Три стрілки вниз

Контекстна реклама

визначаємо цільову аудиторію
та ставимо цілі рекламної компанії

аналізуємо дані статистики
та оптимізуємо рекламні компанії

підвищуємо кількість дзвінків
та заявок

встановлюємо та налаштовуємо
лічильники Google Analytics

підбираємо високо-, середньо-
та низькочастотні запити

налаштовуємо
ремаркетинг

Просування
у соціальних мережах

Просування в Fasebook, VK, instagram

вибираємо інструменти для
вирішення завдань

Розробляємо СММ стратегії

створюємо, ведемо та просуваємо
спільноти, паблики та ком'юніті

визначаємо найточнішу
цільову аудиторію

контролюємо витрати бюджету

SEO просування

залучаємо на сайт зацікавлених
користувачів

збільшуємо кількість дзвінків та замовлень

створюємо унікальний контент

пишемо грамотні, інформативні,
мотивуючі тексти, та привабливо
оформляємо сторінки

уважно стежимо за вимогами
пошукових систем та швидко реагуємо
на зміни

ми застосовуємо тільки легальні методи
seo просування

Медійна реклама

Email розсилки

Розміщення матеріалів на популярних
ресурсах (прес-релізи, статті, огляди тощо)

гостовий блогінг

Відеореклама

реклама в прайс агрегаторах (hotline.ua,
price.ua, vcene.ua, ek.ua)

банерна реклама

Виведемо Ваш бізнес на новий рівень

Залишіть заявку і Ви отримаєте

Безкоштовний аналіз
Вашого сайту

Підбір ефективного
каналу для просування

Просування в Інтернеті, контекстна та медійна реклама

Інтернет вже давно став ефективним рекламним середовищем для просування товарів і послуг на Український ринок, а також ринки країн колишніх союзних республік. В даний час майже кожен вид діяльності відображено в мережі, створено велику кількість рекламних майданчиків, тематичних порталів та інших ресурсів, за допомогою яких користувач знаходить потрібну інформацію.

Таким чином, інтернет став повністю функціональним рекламним інструментом, зі своїми специфічними особливостями, здатним конкурувати з традиційними видами реклами, але при цьому не потребує великих фінансових витрат. Постійне зростання аудиторії інтернет та поява нових, все більш ефективних рекламних носіїв призводить до стрімкого зростання ринку інтернет-реклами.


Переваги інтернет-реклами:

- таргетування рекламного оголошення. Можливість регулювати покази рекламного оголошення, залежно від інтересів користувача, його географічного розташування та часу доби, на певний запит користувача пошуковій машині (застосовується для контекстної реклами). Розміщення на вузькоспеціалізованих тематичних сайтах, рекламних майданчиках (застосовується для банерної реклами). - висока оперативність публікації інтернет-реклами в мережі. Залежно від масштабу рекламної кампанії та способів рекламування, публікація підготовленого матеріалу в мережі може тривати від 10 хв. до кількох днів.

- вартість інтернет реклами. Виготовлення якісного банера рідко перевищує 100 доларів, що можна порівняти з розробкою макета для реклами в журналах, і не можна порівняти з виготовленням носія для зовнішньої реклами, а тим більше для реклами на радіо або ТБ. При цьому виготовлення оголошення контекстної реклами взагалі ні чого не варте.

 - обсяг рекламної інформації практично не обмежений. За допомогою інтернет реклами Ви залучаєте користувачів на свій сайт,  та  вже в рамках Вашого web-ресурсу надаєте потенційному клієнту будь-яку інформацію, що його цікавить, використовуючи інтерактивні сервіси та інші можливості сайту.

- масштабний вплив на потенційних клієнтів шляхом розміщення тисяч оголошень на сотнях тематичних ресурсів та у пошукових системах.

/>- збільшення цільового трафіку для сайтів технічно непристосованих для пошукового просування та оптимізації (flash сайт або сайт, створений на повністю скриптовій технології).
< br />- онлайн контроль якості трафіку – скільки, за якими запитами та з яких сайтів надійшло користувачів на Ваш web-ресурс.


Основні види інтернет реклами:

- просування сайту в пошукових системах - це комплекс заходів, мета якого - забезпечити потрапляння Вашого сайту на перші сторінки у результатах пошуку за ключовими словами та словосполученнями, тобто. збільшити кількість відвідувачів – цільову аудиторію  Ваш сайт. Пошукові системи забезпечують найбільший приплив відвідувачів на сайт, тільки в тому випадку, коли Ваш інтернет-проект знаходиться у верхніх позиціях на сторінках пошукової видачі. виділений на рекламну кампанію в інтернеті.

- контекстна реклама – один з найефективніших та найпопулярніших способів збільшення продажів в інтернеті – потужний інструмент залучення цільового трафіку на сайт за рахунок розміщення текстових оголошень у пошукових системах та на сайтах, що відповідають тематиці пошукового запиту, орієнтованих на ключові слова, фрази, географічне розташування користувачів. Суть цієї реклами полягає у показі вашого рекламного оголошення лише тим користувачам, які запитують у пошукових системах певні, потрібні вам запити. Таким чином, досягається максимальне охоплення цільової аудиторії - всі клієнти, які шукають Ваші продукти та послуги, побачать оголошення або в пошуку, або на тематичному ресурсі, а Ви заплатіть тільки за цільових відвідувачів.

- банерна реклама  (медійна реклама) – ефективний спосіб збільшення продажів та підвищення впізнаваності компанії у мережі Інтернет. Реклама здійснюється через розміщення статичних або динамічних рекламних блоків на близьких за тематикою сайтах та кліком перекладає відвідувача на сайт рекламодавця. Красивий анімований банер привертає найбільшу увагу користувачів, що дозволяє виділити Ваше оголошення на тлі інших і підвищити впізнаваність компанії, якщо в зображенні банера використовується логотип або інша фірмова символіка та елементи фірмового стилю. Якщо ваша компанія просуває товар або послугу, ви можете розміщувати банери не лише на спеціалізованих сайтах, а також на будь-яких порталах з високою відвідуваністю. 


Природно, що реклама в інтернеті складається не тільки з перелічених вище видів, існує і постійно з'являються нові формати реклами в Інтернеті, як наприклад: розміщення відео роликів, реклама в online іграх, реклама в блогах та соціальних мережах, спливаючі (pop-up) вікна та spyware, участь у рейтингах, партнерські програми  і т. д. Проте інші способи реклами є досить поширеними.

Поштове розсилання передплатникам (mailing lists, E-mail marketing)

Окремо варто звернути увагу і на такий, неоднозначний вид реклами в інтернеті, як поштове розсилання. При цьому під поштовим розсиланням зазвичай розуміють розсилку СПАМу по всіляких поштових скриньках. Цей метод реклами звичайно ефективний у деяких випадках, але він не підходить для проведення повноцінної та ефективної рекламної кампанії, якщо це тільки не реклама разової пропозиції. Враховуючи те, що СПАМ є сильним подразником користувачів, він негативно впливає на імідж компанії, який його використовує. Одержувачі подібних листів власноручно підписалися на розсилку, і будь-якої миті вони мають право і можливість скасувати свою підписку. Існують відкриті розсилки (для всіх бажаючих), закриті (для людей певного кола), безкоштовні (які існують за рахунок ентузіазму творців, спонсорської підтримки, платних рекламодавців), платні. Так як список розсилки зазвичай є засобом мовлення для певної цільової групи і часто має тисячі передплатників, він є ефективним інструментом маркетингу.


Internet реклама у Запоріжжі - ефективний засіб сучасного маркетингу!

Хочете перевірити ефективність наших методів?

Поточні проекти

за нас говорять наші проекти

Шина Маркет

Інтернет-магазин, який спеціалізується на продажі вантажних шин та дисків

Домашній інтернет Київстар

Корпоративний сайт з підключення інтернету та телебачення від оператора Київстар

Ультрамед

Корпоративний сайт для медичного центру Ультрамед

Дивитись всі проекти

74% клієнтів
приходять до нас
за рекомендаціями

+38 (068) 318-29-27
< /div>
Зростання прибутковості вашого бізнесу починається із дзвінка нашому фахівцю
Конфігурація кави Effective Дзвінок у Effective Studio Олександр та Владислав

Отримайте максимальні результати
від свого бізнесу

call_me Намальована стрілка